|reklama|
biliardové stoly

V L. Sliačoch sa bude hrať II. liga:

2012-06-18 Hodnotenie článku [309] +|- [253]

Na rozdiel od upadajúcej formy štedro dotovaných futbalistov (11950.00 € z rozpočtu obce) sa sliačanským tenistom podaril malý tenisový zázrak postupom do II. ligy. Možno to nakoniec presvedčí aj vedenie obce aby konečne štedrejšie podporovalo aj tenisový klub (720.00 € (!) z rozpočtu obce), ktorý pozitívne zviditeľnuje obec na celom Slovensku.

Miesto pre príspevok k článku:

Sem napís druhú čast názvu obce Lipt. Sliače s prvým velkým písmenom a mäkče?om:


Meno:

Text:
Prispevky k clanku

Tibor Šuľa: 2012-07-15 Hodnotenie príspevku: [38] +|- [33]

Ja si myslím, že aj druhí reprezentujú obec. Detský foklórny súbor Sliačanček má oveľa menšiu dotáciu. Nedostane ani tie peniaze, ktoré získa obec - škola cez vzdelávacie poukazy od štátu. Môžeme povedať, že uvedené peniaze sú použité inak. Koľko peňazí od štátu získajú tenisti?


Albin: 2012-06-19 Hodnotenie príspevku: [40] +|- [34]

Tenis je zabavka par ludi, naco im ma obec prispievat. Futbalom obec zije!


Názor: 2012-06-18 Hodnotenie príspevku: [40] +|- [34]

...ako je to síce pekné čo napísal autor článku,ale treba si pozrieť koľko hráčov zo "Sliača" sa o to zaslúžilo...ja Vám odpoviem...ŽIADNY.Jozef Frič môže byť tak len manažér mužstva,nezískal ani jeden bod v zápasoch.Nechránim futbalistov,aj keď tak hrajú len Sliačania,majú veru hrať aspoň 5.ligu,no treba sa pozrieť aj na návšetvosť,veď teraz skončili na treťom mieste...atď.Áno je to úspech,ale treba porovnávať porovnateľné.No dôležíte je že obaja reprezentujú našu obec.